Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 211 liiget. Kokku ühendab liit 64% Tallinna hotelliturust ja 27% kogu Eesti hotelliturust.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

HSU

Eestis hakkas 2.maist 2011 kehtima uus üle-Euroopaline tärnisüsteem Hotelstars Union.

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada. Hotelstar Union’iga algatajateks on 7 Euroopa riiki – Šveitsi, Saksamaa, Austria, Ungari, Tšehhi, Holland ja Rootsi. Lisaks Eestile, on uuele süsteemile üleminekust teatanud juba ka Läti ja Leedu. Hetkel on Hotelstar Unioniga liitunud 15 Euroopa riiki – 14. liituja oli Taani ning 15. liituja Kreeka. Euroopa ühine tärnisüsteemi järgi on juba klassifitseeritud enam kui 22 000 hotelli 13 riigis.

Täiendavaks infoks jälgi kodulehte ning uue tärnisüsteemi kohta loe lähemalt Hotelstars.eu lehelt.

Logo kasutuamise õigused:

Hotelstars Unioni logo on õigus kasutada ainult Hotelstars Unioni tärnissüsteemi järgi atesteeritud hotellidel. Logo võib kasutada ainult sihtotstarbelisel eesmärgil.

WELCOME TO THE HOTELSTARS UNION!