Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 103 liiget. Kokku ühendab liit 64% Tallinna hotelliturust ja 27% kogu Eesti hotelliturust.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

Praktikapakkumised Eestis ja välismaal

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit viib kokku hotelli- ja restoranivaldkonna praktikante. Praktikale ootavad järgmised Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu liikmed:

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn

Aadress: Toompuiestee 27, Tallinn
Info: Elena Budarina
Email: personal.meriton@rezidorparkinn.com
Telefon: +372 66 77 070 ; +372 591 955 54; +372 6677070

Susi Hotell

Aadress: Peterburi teel 48, Tallinn
Info: Kaja Uppin
Email: manager@susihotel.ee
Telefon: +372 6303344

My City Hotell

Aadress: Vana Posti 11/13, Tallinn
Info: Killu Maidla
Email:  killu@mycityhotel.ee
Telefon: +372 6220 900; +372 6220 900

Nordic Hotel Forum

Aadress: Viru väljak 3, Tallinn
Info: Marge Retnik
Email: marge.rentik@nordichotels.eu
Telefon: +372 6222 965

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus

Aadress: Aia 18, Tallinn
Info: Annika Maido
Email: Annika.Maido@kalevspa.ee
Telefon: +372 627 1272

Radisson Blu Hotel Tallinn

Aadress: Rävala Puiestee 3, Tallinn
Info: Helen Ernits
Email: Helen.Ernits@radissonblu.com
Telefon: +372 682 3220; +372 682 3220

Radisson Blu Hotel Olümpia

Aadress: Liivalaia 33, Tallinn
Personalijuht: Airi Neemre
Email: olympia.personal@radissonblu.com
Telefon: +372 631 53 23; +372 631 53 23

Praktikakuulutus

Radisson Blue Hotel Olümpia Stipendium

Ülemiste Hotell

Aadress: Lennujaama tee 2, Tallinn
Info: Kristina Rom
Email: kristina@ylemistehotel.ee
Telefon: +372 603 2666; +372 603 2666

Original Sokos Hotel Viru

Aadress: Viru väljak 4, Tallinn
Info: Maret Kaldmaa
Email: maret.kaldmaa@sok.fi
Telefon: +372 680 9396; +372 680 9396

Park Inn by Radisson Central Tallinn

Aadress: Narva mnt 7c, Tallinn
Info: Veronika Basmanova
Email:
Veronika.Basmanova@rezidorparkinn.com Telefon: +372 633 9848; +372 633 9848

Swissôtel Tallinn

Aadress: Tornimäe 3, Tallinn
Info: Anu Laineste
Email: Anu.Laineste@swissotel.com
Telefon: +372 624 2520 +372 624 2520

Schlössle Hotell

Restoraniteenindaja praktika

Aadress: Pühavaimu 13, Tallinn
Info: Mihhail
Email: mihhail@schlossle-hotels.com
Telefon: +372 699 7700; +372 55 351 23

Pädaste Mõis

Praktika: hotelli vastuvõtt, spaa, restoran, köök, majapidamine, hooldus, aed

Aadress:
Muhu saar
Info: Anneli Ast
Email: anneli.ast@padaste.ee
Email: +372 56 358 757; +372 56 358 757