Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Me kõik kingime aeg-ajalt kinkekaarte. See on suurepärane lahendus puhkudel, kui soovime kedagi meeles pidada, kuid pole lõpuni kindel, mida saaja just hetkel soovib või vajab.

Meil on hea meel teile teada anda, et Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on loonud uue kinkekaardi, mida võib südamerahuga nimetada kõige laiema kasutuskohtade võrgustikuga kinkekaardiks Eestis. Seda tõsiasja kõrval, et erinevalt paljudest teistest kinkekaartidest ei pea meie oma vahetama realiseerimisel mõne uue asja vastu. Saate pakkuda enda poolt meeles peetutele hoopis emotsioone, puhkust, mõnusat äraolemist ja enda hästi tundmist.

Uus kinkekaart on saadaval 50 ja 100 eurose väärtusega. Pidevalt täieneva nimekirja hotellidest ja restoranidest, kus uus kinkekaart kehtib, leiab meie kodueheküljelt: www.ehrl.ee

Kinkekaartide soetamine on lihtne ja mugav. Kõik käib hetkedega meie e-poes. Mistahes küsimuste korral pöörduge julgelt.

On ju hea uudis?

 

Killu Maidla
EHRL tegevjuht
killu@ehrl.ee

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun