Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 198 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

Praktikapakkumised Eestis ja välismaal

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit viib kokku hotelli- ja restoranivaldkonna praktikante. Praktikale ootavad järgmised Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu liikmed:

Go Hotel Shnelli

Erinevad praktikakohad

Aadress: Toompuiestee 37, Tallinn
Info: Veronika Hein
Email: Veronika.hein@go.ee

Telefon: +372 63 10 100

Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn

Erinevad praktikakohad

Aadress: Toompuiestee 27, Tallinn
Info: Elena Budarina
Email: personal.meriton@rezidorparkinn.com
Telefon: +372 66 77 070

My City Hotell

Erinevad praktikakohad

Aadress: Vana Posti 11/13, Tallinn
Info: Killu Maidla
Email:  killu@mycityhotel.ee
Telefon: +372 6220 900

Nordic Hotel Forum

Erinevad praktikakohad

Aadress: Viru väljak 3, Tallinn
Info: Marge Retnik
Email: marge.rentik@nordichotels.eu
Telefon: +372 6222 965

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus

Erinevad praktikakohad

Aadress: Aia 18, Tallinn
Info: Annika Maido
Email: Annika.Maido@kalevspa.ee
Telefon: +372 627 1272

Radisson Blu Hotel Olümpia

Erinevad praktikakohad

Aadress: Liivalaia 33, Tallinn
Personalijuht: Airi Neemre
Email: olympia.personal@radissonblu.com
Telefon: +372 631 53 23

Praktikakuulutus

Radisson Blu Hotel Olümpia Stipendiumi info

Radisson Blu Hotel Olümpia on pälvinud Atraktiivse Tööandja märgise

Ülemiste Hotell

Erinevad praktikakohad

Aadress: Lennujaama tee 2, Tallinn
Info: Kristina Rom
Email: kristina@ylemistehotel.ee
Telefon: +372 603 2666

Original Sokos Hotel Viru

Erinevad praktikakohad

Aadress: Viru väljak 4, Tallinn
Info: Maret Kaldmaa
Email: maret.kaldmaa@sok.fi
Telefon: +372 680 9396;

Park Inn by Radisson Central Tallinn

Erinevad praktikakohad

Aadress: Narva mnt 7c, Tallinn
Info: Airi Neemre
Email: central.personal@parkinn.com

Telefon: +372 631 53 23

Swissôtel Tallinn

Erinevad praktikakohad

Aadress: Tornimäe 3, Tallinn
Info: Anu Laineste
Email: Anu.Laineste@swissotel.com
Telefon: +372 624 2520

Schlössle Hotell

Erinevad praktikakohad

Aadress: Pühavaimu 13, Tallinn
Info: Mihhail
Email: mihhail@schlossle-hotels.com
Telefon: +372 699 7700

Pädaste Mõis

Erinevad praktikakohad

Aadress: Muhu saar
Info: Anneli Ast
Email: anneli.ast@padaste.ee
Email: +372 56 358 757

Metropol Hotell

Erinevad praktikakohad

Aadress: Roseni 13, Tallinn
Info: Getter Eisler
Email: getter@metropol.ee
Email: +372 667 4566

This website uses cookies. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal.Read more Accept