Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

.

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 198 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

Circle K Eesti juhi – Kai Realo – ettekanne uue põlvkonna töösoovidest

17. May 2017

Tööturu väljakutsetest oleme oma Liidu liikmetega korduvalt rääkinud ning pead murdnud, kuidas lahendada kasvavat tööjõupuudust meie sektoris.

Ega siin üheseid lahendusi pole, tuleb tegeleda mitme teemaga korraga – nii seadusandlusega, mis toetaks alaealiste tööhõivet ja sotsiaalmaksu paindlikumaks muutmist kui ka välistööjõu rakendamisega ja valdkonna kui sellise populariseerimisega.

Selleks, et meil häid mõtteid ning pealehakkamise julgust lahendusteks jaguks oleme palunud EHRLi Personali- ja koolituskomisjoni töörühma esinema Circle K Eesti peadirektori Kai Realo, kes räägib meile oma ettevõtte põhjal kogemusest tööturule saabunud uuest põlvkonnast, kes on üles kasvanud sotsiaalmeedias ning elab piirideta maailmas. Mil moel peab tööandja kohanema uues olukorras ning kes ja kuidas siis TÖÖ ära teeb – vähemalt seniks kuni seda hakkavad tegema robotid.

 

Kai esinemist kutsume kuulama ka meie südika personalikomisjoni väliseid huvilisi – ootame huvilisi ettekannet kuulama 17.mai, kolmapäeval, kell 15.00-16.00 Laulasmaa Spaa konverentsiruumides.

Olete oodatud osa saama huvitavast kogemusest! Kuna kohtade arv on piiratud palume enda osalemisest teada anda hiljemalt 16.maiks.

This website uses cookies. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal. Read more Accept