Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad pea 200 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

EHRL ‘Meet & Greet’ 2

15. February 2018

Head liikmed,

 

Olete oodatud järjekorras teisele EHRLi „Meet & Greet üritusele, mis toimub 15.veebruaril KODA Stay-saadressiga Mere pst 10, Tallinn. Ürituse algus kell 14.00 ning kestvus kuni 2 tundi.

„Meet&Greet“  ürituste formaadi eesmärk on vabamas vormis arutleda, mis on meie valdkonna väljakutsed ning saada infot, mis on meie sektori käekäiku mõjutavate ettevõtete väljakutsed ja ootused.

„Meet&Greet“ annab võimaluse kohtuda liidu liikmetega ning tugevdada ja luua uusi sidemeid. Seekord esitleb EHRLi uusim liige – KODA Stay- uudset majutuslahendust, EV100 Eestis ja välismaal toimuvaid sündmusi ning EV100 kampaaniat tutvustavad Mari Kareda ja Rasmus Vaino EAS-st . Kindlasti räägime ka EHRLi lähiaja tegevustest. Pakume kohvi ja suupisteid.

Palume enda osalemisest teada anda e-maili teel info@ehrl.ee hiljemalt 12.veebruariks. Infoks, et kohtade arv on piiratud. Üritus toimub eesti ja inglise keeles.

///

 

Dear members,

 

We gladly invite you to our second EHRL “Meet & Greet“, which focuses on current topics in the hospitality industry.

 

„Meet & Greet“ event format focuses on discussions about challenges in our field and expectations of companies that have impact on our industry. The informal event concept offers members the opportunity to socialize, mingle and make new and strengthen connections. For upcoming event we have asked our newest member – KODA Stay – to give a overview about the new property. In addition, EAS representatives talk about Estonia 100 celebration campaign and about events happening in and outside of Estonia. We also talk about EHRL´s activities and plans for the near future.  We offer coffee and snacks.

 

EHRL Meet&Greet no.2 takes place on 15th February, from 14.00 at KODA Stay. Location: Mere pst 10, Tallinn.

Please keep in mind that seats are limited and RSVP latest by 12th February via e-mail info@ehrl.ee

Working language is Estonian and English.

This website uses cookies. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal. Read more Accept