Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad pea 200 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

EHRL ‘Meet & Greet’ 3

07. June 2018

EHRLi kolmas ‘Meet & Greet’ üritus toimub 7.juunil kell 14.00-16.00 Wildflower lounge-s vanalinnas, aadressiga Väike-Karja 1.

Külalisteks on seekordselt kohtumisel Wildflower lounge-i esindajad, kes tutvustavad paiga konseptsiooni ning virtuaaltuure pakkuv Virtual Walks juht, kes tutvustab visuaalset efekti andvat teenust, mis sobib nii hotellidele, restoranidele, turismiatraktsioonidele, muuseumidele jne. ruumide ja üldmulje paremaks edasi andmiseks online-kanalite läbi.

Lisaks tutvustab EHRL enda tegemisi ja lähikuudel toimuvaid üritusi.

//

 

EHRL third ‘Meet & Greet’ event takes place in Old Town at WildFlower Cocktail Lounge (Väike-Karja 1)  on 7th June from 14.00-16.00.

We have guests speakers from Wildflower lounge, who introduce the new concept in their bar-lounge and VirtualWalks representatives talk about possibilities how restaurants, hotels, touristic attractions, museums etc can show their rooms and buildings more visually.

In addition, we talk about our activities and events happening in following months.

This website uses cookies. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal. Read more Accept