Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad pea 200 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

Food Innovation Summit 2019

08. October 2019

8.oktoobril toimub Swissotelis Eesti suurim toiduinnovatsiooni konverents Food Innovation Summit, mis toob Tallinnase tunnustatud toidutööstuse eksperdid meilt ja kaugemalt.

Konverentsi peateemaks on kiiresti kasvav taimetoidusektor: täpsemalt mida, kuidas ja kellele taimseid tooteid turundada.

Üles astuvad muuhulgas Hesburger, Balbiino ning taimse toidu viimastest trendidest räägivad Finless Foods, Vöner ja paljud teised. Konverents toimub inglise keeles.

 

Sooduskoodiga RESTORAN on EHRLi liikmetele kuni juuli lõpuni sissepääs üle 25% soodsam. (sooduspilet 58€, tavahind 78€).

Osta piletid siit: https://fienta.com/et/food-innovation-summit-2019

(Juhend: kliki nupul “Osta pilet”, vali soovitud piletite kogus ning vajutades “Omad sooduskoodi?” lingile, saad sisestada koodi) 

Üritusest lähemalt: www.foodinnovationsummit.ee

This website uses cookies. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal. Read more Accept