Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad pea 200 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

EHRL korraldab: Kohtumine kutseeksamite ja kutsekvalifikatsiooni teemadel

30. April 2019

Head liikmed,

 

Anname teada, et jätkukohtumine kutsekvalifikatsiooni teemadel hindamiskomisjoni liikmete-esimeeste, õpetajatele, uue hindamisstandardi töögrupi liikmete vahel toimub 30.aprillil 2019 Tartu Kutsehariduskeskusesaadressil Kopli 1, Tartu.

Koka, kelneri ja hotelliteenindaja infoseminarid algavad kell 11.00. Infoseminarid toimuvad eraldi ruumides.

Kohtumisel räägitakse läbi uuendused koka, kelneri ja hotelliteenindaja hindamisjuhendites ning muudatused eksami korralduses, hindamises. Seminaril mängitakse võimalusel läbi ka näidiseksam lähtudes uutest hindamiskriteeriumitest.

Ootame kohtumisele koolide esindajaid, osalejaid, kes tegelevad õpilaste juhendamise-eksamiks ette valmistamisega, hindamiskomisjonide liikmeid-esimehi, töögruppide esindajaid, kutsekomisjoni liikmeid.

 

Registreerimine kuni 22.aprillini emaili teel info@ehrl.ee . Registreerimisel palun märkige ära, millisel infoseminaril soovite osaleda (kokk, kelner, hotell).

Kohtumiseni Tartus!

This website uses cookies. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal. Read more Accept