Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

.

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 198 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

Konverents: Juht aastal 2030. Inimlik või efektiivne?

31. May 2017

Konverentsi info

31.mail on tulemas konverents „Juht aastal 2030. Inimlik või efektiivne?“

Miks tulla osalema?

  • Uus põlvkond ootab uutmoodi juhtimist. Konverentsi esinejatega on liitunud uue põlvkonna juht ja tulevikuliider Kadri Tuisk, kes teab, mida tähendab olla üks millennialidest ja millist juhtimist millennialid ootavad. Loe Kadri artiklit millennialidest ja tule kuula teda konverentsil, kus ta  räägib visionaarsusest ja oma nõrkuste valikulisest demonstreerimisest. Ikka selleks, et saaksid millennialidega koos uut väärtust luua!

 

  • Konverentsil saad Sa väga palju iseenda ja oma organisatsiooni juhtide järelkasvu jaoks ära teha. Sa saad teada, milliste liidrivõimetega juhid toovad edu järgmistel kümnenditel ning milliseid liidrivõimeid tasub Sul endal arendada. Kuidas olla liider ja mitte kõigest juht? Vaata, loe, mõtle ja liitu 31. mail osalejatega, sest just neist teemadest me konverentsil räägimegi.

 

  • Sa saad olla esimeste seas, kes teab, milline on edukas juht aastal 2030 ja kellel on olemas väga hea tööriist – personaalne kompass – soovitud muudatuste elluviimiseks.Lisaks: Sa saad osa vähemalt 9 tunnustatud tippjuhi liidrivõimete rakendamise kogemustest (edulood ja õpikohad), Sa õpid tundma 7 liidri kompetentsi ja saad olla uue liidrivõimete mudeli loomise juures, Sa kujundad otseselt vähemalt 1 liidri (iseenda) tulevikku.

 

Lisainfo:

Sirli Jõgi

FCG Invicta OÜ

Mob: +372 568 00834

sirli.jogi@invicta.ee

www.invicta.ee

 

This website uses cookies. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal. Read more Accept