Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

.

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 198 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

Müügijuhtimise põhimõtted ja rakendus külalislahkuse äris

04. May 2017

Principles and Practices of Hospitality Sales Management

Müügijuhtimise põhimõtted ja rakendus külalislahkuse äris

04. ja 11.mai 2017

Üksikud lahendused või arendused ning kampaaniad võivad anda ajutist parendust ja kohalikku kergendust, kuid nende mõju raugedes oleme tihtipeale algses seisus tagasi ja võime isegi ehk avastada, et ühele probleemile korraks keskendudes oleme eiranud paari-kolme muu probleemi tekkimist mujal meie organisatsioonis.
Käiakse läbi tänase kliendi ostuprotsess ja temale suunatud lisamüügivõimalused, mis eeldab, et tunneme klienti tarbijana vähemalt sama hästi kui ta ise.
Sonja Haaksluoto on Haaga-Helias õpetamisele eelnevalt töötanud aastaid nii hotellimajanduses kui online reisibüroos ja seda väga mitmes erinevas rollis. Hetkel on ta lisaks õppejõu ja koolitaja ametile ka Soome Hostelite Assotsiatsiooni nõukogu liige.

Vaata lisa siit

 

This website uses cookies. If you’re comfortable with this, just continue using the site as normal. Read more Accept