Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni Veinifoorum

09. mai 2023

ESA kutsub EHRL liikmeid  osalema Veinifoorumil 9-10 mail Tallinnas.

Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon poolt korraldatud  Veinifoorum on praktilised õppepäevad , mis on mõeldud veini ja teiste jookidega kokku puutuvatele töötjatele enda teadmiste laiendamiseks ja täiendamiseks ning tutvumaks valdkonnas tegelevate ettevõtete ja inimestega.

Veinifoorum 2023 jooksul puutume kokku teemadega alates jätkusuutlikusest, meie põhjanaabrite Soome jookidest kuni legendaarsete veinideni Californiast, Kreekast, Itaaliast ja Hispaaniast ning Eesti Parimad Joogikaardid 2023 tulemuste avalikustamiseni.Kuni neljapäevani, 04. mai, on piletid saadaval ainult ESA liikmetele, koostööpartneritele, ESE õpilastele, EHRL liikmetele ja Eesti Parimad Joogikaardid osalejatele.  EHRL liikmed, kaasliikmed ja toetajad saavad osaleda soodushinnaga 65 € päev, mis rakendub Fientas sooduskoodiga EHRL2023

  • Piletid 09.mai Veinifoorum päevale leiate SIIT!
  • Piletid 10.mai Veinifoorum päevale leiate SIIT!