Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Liikmetele

Tule EHRL’i liikmeks!

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHRL) on vabatahtlik majutus- ja toitlustusettevõtete ühendus. Meie eesmärk on toetada ettevõtjasõbralikku majanduskeskkonda, valdkonna arengut ja tõsta valdkonna mainet. Meie liitu kuuluvad ettevõtted, kes panustavad külalislahkuse valdkonda laiemalt, mitte vaid oma ettevõtte hea käigu eest seistes. Liit seisab kogu sektori arengu eest ja ettevõtetel on võimalus sellesse panustada läbi liikmelisuse. Aktiivsetel liikmetel on suurepärane võimalus kaasa lüüa ka sisulistes tegevustes ja anda sisendit liidu fookusteks tuleviku kujundamisel. EHRL on liikmete poolt finantseeritud mittetulundusühing, juhatuse moodustavad kuni 11 üldkoosolekul valitud juhatuse liiget, kes on liidu tegemistes ka aktiivseimad osalejad ja otsustajad. Liidul on tegevjuht ja assistent igapäevaste tegevuste elluviimiseks. Lisaks majutus- ja toitlustusvaldkonna ettevõtjatele võivad liitu kuuluda ka meie valdkonna haridust pakkuvad koolid, ühendused ja teised liidud ning toetajaliikmed – äriettevõtted, kes oma majandustegevuse ja partnerlusega panustavad meie liikmete arengusse ja toetavad külalislahkuse valdkonna tegevusi (näiteks pesumajad, koolitusfirmad jne jne).

  • EHRL on HOTRECi (Euroopa Liidu riikide Hotellide, Restoranide ja Kohvikute Liitude Konföderatsioon) liige;
  • EHRL on hotellide kvalifikatsioonisüsteemi Hotelstars Union liige ja ametlik esindaja Eestis, omades õigust hotellide kvalifitseerimiseks tärnisüsteemi alusel;
  • EHRL on Tööandjate Keskliidu asutajaliige ja liige;
  • EHRL on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige;

Liikmelisuse infot (liikmemaksud, liikmeks astumise tingimused) küsi: killu@ehrl.ee

Liitumistaotluse leiad siit: