Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Astu liikmeks!

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHRL) on vabatahtlik majutus- ja toitlustusettevõtete ühendus. Meie eesmärk on toetada ettevõtjasõbralikku majanduskeskkonda, panustada valdkonna arengusse, tõsta ja hoida selle mainet ning seista liikmete huvide eest. EHRL on liikmete poolt asutatud ja finantseeritud mittetulundusühing, panustades kogu külalislahkuse sektori arengusse. Liidu tegevussuundade kohta loe täpsemalt siit: 

Lisaks majutus- ja toitlustusvaldkonna ettevõtjatele on liitu oodatud ka meie valdkonna haridust pakkuvad koolid ja ühendused, teised liidud ning toetajaliikmed – äriettevõtted, kes oma majandustegevuse ja partnerlusega panustavad meie liikmete arengusse ja toetavad külalislahkuse valdkonna tegevusi (näiteks pesumajad, koolitusfirmad, tootmisettevõtted jne).

Kuidas saavad ettevõtted kasu EHRL’iga liitumisest:

  • Liikmetele kehtivad soodustused Eesti Autorite Ühingu ja Eesti Fonogrammitootjate hinnakirjast
  • Liikmetel on võimalus liituda Eesti Hotellide ja Restoranide Kinkekaardi projektiga ja vastu võtta kinkekaarte ilma vahendustasudeta
  • Liikmed saavad avaldada tasuta töökuulutusi liidu tööpakkumiste lehel
  • Soodustusedpartneritelt ja toetajaliikmetelt koolitustel, konverentsidel ja messidel osalemise näol. Lisaks soodustused teenustele (nt Confido tervisetõendid) ja kaupadele (nt Covid kiirtestid esmakaitse.ee)
  • Valdkonnapõhine kiire ja tõhus infovahetus, koolitused ja infoseminarid
  • Suhtlusvõrgustik oma valdkonna juhtide ja spetsialistide vahel
  • Võimalus osaleda töörühmades ja panustada valdkonna arengusse laiemalt
  • Liidu liikmelisuse märgise kasutamise õigus lisamaks oma ettevõttele usaldusväärsust partnerite ja töötajate silmis
  • Liikmete vaheline programm (alates oktoobrist, 2022): EHRL liikmesoodustus – personalisoodustuste ristpakkumine EHRL’i liikmete vahel, et pakkuda sektoris töötajatele soodushinnaga üksteise toodete ja teenuste tarbimisvõimalusi

Liikmelisuse infot (liikmemaksud, liikmeks astumise tingimused) küsi: killu@ehrl.ee

Liitumistaotluse leiad siit:

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun