Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Praktikapakkumised

Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu Liikmed, kes soovivad panustada haridusse läbi hästi planeeritud, läbimõeldud ja juhendatud praktika. Ettevõte, kes võtab vastu praktikante, kohustub tagama praktikandi kaasaegsed ja ohutud töötingimused, professionaalse juhendamise ning võimaluse praktiseerida koolis õpitut reaalsetes töösituatsioonides.

Go Hotel Shnelli

Erinevad praktikakohad

Aadress: Toompuiestee 37, Tallinn
Info: Veronika Hein
Email: Veronika.hein@go.ee

Telefon: +372 63 10 100

Nordic Hotel Forum

Erinevad praktikakohad

Aadress: Viru väljak 3, Tallinn
Info: Marge Rentik
Email: marge.rentik@nordichotels.eu
Telefon: +372 53 042 549

Kalev Spa Hotell ja Veekeskus

Erinevad praktikakohad

Aadress: Aia 18, Tallinn
Info: Annika Maido
Email: Annika.Maido@kalevspa.ee
Telefon: +372 627 1272

Radisson Blu Hotel Olümpia

Erinevad praktikakohad

Aadress: Liivalaia 33, Tallinn
Email: olympia.personal@radissonblu.com
Telefon: +372 631 53 23

 

Ülemiste Hotell

Erinevad praktikakohad

Aadress: Lennujaama tee 2, Tallinn
Info: Kristina Rom
Email: kristina@ylemistehotel.ee
Telefon: +372 603 2666

Original Sokos Hotel Viru

Erinevad praktikakohad

Aadress: Viru väljak 4, Tallinn
Info: Maret Kaldmaa
Email: maret.kaldmaa@sok.fi
Telefon: +372 680 9396;

Park Inn by Radisson Central Tallinn

Erinevad praktikakohad

Aadress: Narva mnt 7c, Tallinn
Info: Airi Neemre
Email: central.personal@parkinn.com

Telefon: +372 631 53 23

Swissôtel Tallinn

Erinevad praktikakohad

Aadress: Tornimäe 3, Tallinn
Info: Kadri Poldes
Email: Kadri.Poldes@swissotel.com
Telefon: +372 624 2520

Schlössle Hotell

Erinevad praktikakohad

Aadress: Pühavaimu 13, Tallinn
Info: Mihhail
Email: mihhail@schlossle-hotels.com
Telefon: +372 699 7700

Pädaste Mõis

Erinevad praktikakohad

Aadress: Muhu saar
Info: Erik Mik
Email: erik.mik@padaste.ee 
Telefon: +372 5686 3206

Metropol Hotell

Erinevad praktikakohad

Aadress: Roseni 13, Tallinn
Info: Getter Eisler
Email: getter@metropol.ee
Email: +372 667 4566

Lore bistroo

Lore bistroo pakub praktikakohti nii teenindajatele kui kokkadele

Aadress: Peetri 12, Tallinn
Info: Katerina Jõgis
Email: hr@lorebistroo.ee
Telefon: +372 511 8613

Lee restoran

Lee restoran pakub praktikakohti nii teenindajatele kui ka kokkadele

Aadress: Uus tn 31, Tallinn
Info: Sirli Lees
Email: hr@leeresto.ee
Telefon: +372 56 24 3125

Unique Hotels

Hotelligruppi otsivad kevad-suvehooajaks müügi- ja turunduspraktikante

Aadress: Tallinn
Info: Ingrid Sepp
Email: marketing@uhotelsgroup.com
Telefon: +372 5308 1376

 

 

 

Economy Hotel

Pakub praktikakohti suveks nii toateenijatele kui administraatoritele

Aadress: Kopli 2c, Tallinn
Info: Marge Hiir
Email: marge.hiir@economyhotel.ee
Telefon: +372 52 79 200

IBIS Tallinn Center

Erinevad praktikakohad – vastuvõtuadministraator, kokk, klienditeenindaja, toateenija

Aadress: Juhkentali 28, Tallinn
Info: Kairi Normak
Email: kairi.normak@accor.com
Telefon: +372 5397 5895

Hotell Dorpat

Erinevad praktikakohad

Aadress: Soola 6, Tartu
Info: Pille Uiga
Email: pille@dorpat.ee
Telefon: +372 5200737

 

 

Hektor Konteinerhotell Tallinn

Ootame erinevatele ametikohtadele praktikante (võõrustaja ehk administraator, aga siia alla ka hommikusöögiteenindaja; pagar/kondiiter; toateenija).

Aadress: Telliskivi 62, Tallinn
Info: Triin Eljas
Email: triin@hektorstay.com
Telefon: +372 6350 889

Lydia Hotell

Erinevad praktikakohad

Aadress: Ülikooli 14, Tartu
Info: Diana Timberg
Email: diana@lydia.ee
Telefon: +372 556 44456

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun