Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Säravad tegijad tulevad tagasi kooli

TAGASI KOOLI! külalisõpetajad. Siit leiad meie valdkonna tipptegijad, kellel on mida õpilastega jagada! Anna neile võimalus tulla oma klassi ette, et tutvustada hotellide, toidu- ja joogikultuuri maailma ning selles peituvaid võimalusi.

Külalistunnid saad kokkuleppida nii “Tagasi Kooli” süsteemis kui otse külalisõpetajaga ühendust võttes. Tuleme rõõmuga!

 

 

Kristjan Peäske

Kristjan on kahe Tallinna kõrgelt hinnatud söögikoha omanik ja eestvedaja, auhinnatud sommeljee. Ta kirjeldab tööd restoranimaailmas kui põnevat seiklust, kus töö ei olegi nagu päris töö vaid pigem elustiil, mis pakub palju emotsioone ja rohkelt eneseteostamise võimalusi.
Loe edasi siit: Kristjan Peäske Külalislahkus kui õnne alus

Kontakt: kristjan@leeresto.ee

 

 

 

Margit Kikas

Margit on Eesti Baarmenite Assotsiatsiooni aupresident ja juhatuse liige, International Bartenders Association juhatuse liige ning Maksu- ja Tolliameti juriidilise osakonna erimenetluse valdkonna jurist. “Alusta sealt, kus sa oled. kasuta seda, mis sul on. Tee seda, mida oskad”. Need on kolm põhitõde, mis Margitit (igapäevatöös juristi ametipostil) tema teekonnal tänasesse päeva on saatnud. Ja see teekond on olnud hästi põnev, vaheldusrikas ja motiveeriv.
Loe edasi siit: Margit Kikas ALUSTA SEALT, KUS SA OLED…

Kontakt: margit@barman.ee

 

 

Angelica Uudeküll

Laulasmaa SPA restorani Wicca innustav peakokk, kokkade kutseõpetaja, mitmete kokaraamatute autor. Tuttav telesaatest “Suus sulav Eesti”.  Töö pakub talle palju emotsioone – paneb nii naerma kui aeg-ajalt ka nutma ning näitab, kuhu edasi pürgida. Angelica oskab süüa teha ja inspireerida võrdselt hästi.

Kontakt: audekyll@gmail.com

 

 

 

Kairi Normak

Kairi Normak on tegutsenud hotelli- ja restoranivaldkonnas viimased 17 aastat. Täna töötab ta ibis Tallinn Center hotellis ning tegeleb personali tööõnne eestvedamisega ning peab seda üheks olulisemaks faktoriks hotelli- ja restoraniettevõtluses edu saavutamiseks. Loe edasi siit: Kairi Normak_AMETIUHKUS ON EDASIVIIVAKS JÕUKS

Kontakt: ha9n7-hr@accor.com

 

 

 

Tauri Sumberg 

Tauri Sumberg juhib hetkel kaheksa hotelli igapäeva elu, mis asuvad Eestis, Lätis, Poolas ja Slovakias. Kokku üle tuhande hotellitoa ja 800 inimese. Ta on hotellinduses töötanud 29 aastat ja alustanud nagu enamus, hotelli vastuvõtu letist, juhtinud ööklubi, olnud müügijuht, toitlustusjuht ja 4 hotelli tegevjuht.
Loe edasi siit: Tauri Sumberg

Kontakt: tauri.sumberg@legendhotels.eu

 

 

 

Toomas Undusk –  hotellivaldkonna hariduse grand old man Eestis – hotellinduses tegutsenud aastast 1977 – tema on mees, kes mäletab kuidas hotelliteenust taasiseseisvunud Eestis kaasajastama hakati.  Eesti Hotelli- ja Turismikõrgkooli EHTE (tegutses aastatel 1996 – 2015) asutaja, juhatuse esimees, rektor.

Kontakt: toomas@roheline.com

 

 

Liina Selgmäe – Swissôtel Tallinna müügi- ja turundusdirektor. Ta on töötanud Tallinna nelja- ja viietärnihotellides mitmesugustel ametikohtadel vastuvõtuosakonnast juhtkonnani.

Kontakt: liina.selgmae@swissotel.com

 

 

Helen Vihtol

Lahepere Villa perenaine ning endine pikaaegne Eesti Peakokkade Ühenduse tegevjuht.

Kontakt: info@laheperevilla.eu

 

 

 

 

Kaisa Mailend

Hestia Hotel Group tegevjuht ning EHRL juhatuse liige.

Kontakt: kaisa.mailend@hestiahotels.ee