Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 198 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

Statistika

EAS turismistatistika

EAS-i turismituru analüüsi programmi eesmärgiks on toetada Eesti turismi turunduse ja tootearenduse planeerimist, kogudes ja analüüsides infot olemasoleva ja potentsiaalse turisminõudluse kohta. Programmi põhilised tegevusvaldkonnad on:

  • Turismi arengu analüüs Eesti ja välisriikide turismistatistika põhjal (kasutades Eesti Statistikaameti, Eesti Panga, välisriikide statistikaametite ja Maailma Turismiorganisatsiooni andmeid)
  • Turu-uuringute korraldamine tähtsamatel välisturgudel ja Eestis (välisriikide reisikorraldajate uuringud, kliendiküsitlused turismimessidel, Eesti elanike suviste sisereiside uuring jm)

Uuringute tulemused ja turismistatistika
Euroopa Turismikomisjoni uuringud
Eesti turism 2014 statistika

EAS: Väliskülastajate statistika 2015-2016

Rahvusvaheline turismistatistika

EAS Turismiarenduskeskus on 33 Euroopa riigi riiklikke turismiorganisatsioone ühendava Euroopa Turismikomisjoni (European Travel Commission – ETC) liige.

ETC põhieesmärgiks on Euroopa kui reisisihi tutvustamine teistes maailmajagudes, mida toetab erinevate turismiuuringute tellimine.

ETC kodulehelt raportite alt leiate valiku nendest uuringutulemustest ja ülevaate Euroopa ja kaugturgude turismitrendidest.

 

Eesti Panga statistika

2017.a info mitteresidentide reisidest Eestisse

Statistikaamet

Statistikaameti pressiteated ja ülevaated

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info andmete töötlemise ja küpsiste kasutamise põhimõtete kohta. Nõustun