COVID -19

Erilehel on kokku koondatud kasulik info, lingid, videod, teiste riikide praktika jm vajalik COVID-19 viiruse kohta.

Loe lähemalt

Statistika

EAS turismistatistika

EAS-i turismituru analüüsi programmi eesmärgiks on toetada Eesti turismi turunduse ja tootearenduse planeerimist, kogudes ja analüüsides infot olemasoleva ja potentsiaalse turisminõudluse kohta. Programmi põhilised tegevusvaldkonnad on:

  • Turismi arengu analüüs Eesti ja välisriikide turismistatistika põhjal (kasutades Eesti Statistikaameti, Eesti Panga, välisriikide statistikaametite ja Maailma Turismiorganisatsiooni andmeid)
  • Turu-uuringute korraldamine tähtsamatel välisturgudel ja Eestis (välisriikide reisikorraldajate uuringud, kliendiküsitlused turismimessidel, Eesti elanike suviste sisereiside uuring jm)

Uuringute tulemused ja turismistatistika

Rahvusvaheline turismistatistika

EAS Turismiarenduskeskus on 33 Euroopa riigi riiklikke turismiorganisatsioone ühendava Euroopa Turismikomisjoni (European Travel Commission – ETC) liige.

ETC põhieesmärgiks on Euroopa kui reisisihi tutvustamine teistes maailmajagudes, mida toetab erinevate turismiuuringute tellimine.

ETC kodulehelt raportite alt leiate valiku nendest uuringutulemustest ja ülevaate Euroopa ja kaugturgude turismitrendidest.

 

Eesti Panga statistika

2019.a info mitteresidentide reisidest Eestisse

Statistikaamet

Statistikaameti pressiteated ja ülevaated

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun