Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Circle K Eesti juhi – Kai Realo – ettekanne uue põlvkonna töösoovidest

17. mai 2017

Tööturu väljakutsetest oleme oma Liidu liikmetega korduvalt rääkinud ning pead murdnud, kuidas lahendada kasvavat tööjõupuudust meie sektoris.

Ega siin üheseid lahendusi pole, tuleb tegeleda mitme teemaga korraga – nii seadusandlusega, mis toetaks alaealiste tööhõivet ja sotsiaalmaksu paindlikumaks muutmist kui ka välistööjõu rakendamisega ja valdkonna kui sellise populariseerimisega.

Selleks, et meil häid mõtteid ning pealehakkamise julgust lahendusteks jaguks oleme palunud EHRLi Personali- ja koolituskomisjoni töörühma esinema Circle K Eesti peadirektori Kai Realo, kes räägib meile oma ettevõtte põhjal kogemusest tööturule saabunud uuest põlvkonnast, kes on üles kasvanud sotsiaalmeedias ning elab piirideta maailmas. Mil moel peab tööandja kohanema uues olukorras ning kes ja kuidas siis TÖÖ ära teeb – vähemalt seniks kuni seda hakkavad tegema robotid.

 

Kai esinemist kutsume kuulama ka meie südika personalikomisjoni väliseid huvilisi – ootame huvilisi ettekannet kuulama 17.mai, kolmapäeval, kell 15.00-16.00 Laulasmaa Spaa konverentsiruumides.

Olete oodatud osa saama huvitavast kogemusest! Kuna kohtade arv on piiratud palume enda osalemisest teada anda hiljemalt 16.maiks.