Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

EHRL korraldab: Tekstiili seminar (lükkub edasi)

17. märts 2020

Tähelepanu:

Tuginedes Terviseameti soovitustele ja teiste ametkondade juhistele oleme võtnud vastu otsuse lükata edasi tekstiiliseminari toimumise aeg. Jagame infot, kui uus kuupäev on kinnitatud.

Vabandame võimalike tekkivate ebamugavuste pärast.

EHRL

 

//

Head huvilised

 

EHRL korraldab 17.märtsil Pärnus seminari, mille fookuses on tekstiil ning kehtiva tekstiilsete sisustusmaterjalide tuleohutusstandardi uuendamisega seotud teemad.

EHRLi liige Proftex annab ülevaate, milliseid magamistekstiile lubab kehtiv seadusandlus hetkel hotellis kasutada ning tutvustab kehtivat Eesti Standardi EVS 620-6:2014 (tuletundlikkuse klassifikatsioon). Seminari eesmärk on kaardistada koostöös auditooriumiga majutustekstiilid, sellealased probleemid Päästeametiga ja saada sisendit kehtiva standardi uuendamiseks ja ühtse terminoloogia kasutuseks.

Kohtumine toimub 17.märtsil 12.00-14.00, Strand Spa ja Konverentsihotellis.

Päevakava:

-olemasoleva standardi lühitutvustus

-sertifikaadid ja sertifitseeritud tooted

-tooted, terminoloogia, probleemid ja ettepanekud standardi uuendamiseks.

 

Seminarile registreerimine läbi emaili info@ehrl.ee, kuni 12.märtsini või kuni kohti jätkub. Osalemine EHRLi liikmetele tasuta, liiduvälistele külalistele osalemistasu 25.00eurot.