Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

EHRL korraldab: Tekstiili seminar

11. märts 2020

Registreerimine on lõppenud, kohtade arv on täitunud.

 

Hea liidu liige

 

Olete oodatud osalema 11.märtsil toimuvale seminarile, mille fookuses on tekstiil ning kehtiva tekstiilsete sisustusmaterjalide tuleohutusstandardi uuendamisega seotud teemad.

EHRLi liige Proftex annab ülevaate, milliseid magamistekstiile lubab kehtiv seadusandlus hetkel hotellis kasutada ning tutvustab kehtivat Eesti Standardi EVS 620-6:2014 (tuletundlikkuse klassifikatsioon). Seminari eesmärk on kaardistada koostöös auditooriumiga majutustekstiilid, sellealased probleemid Päästeametiga ja saada sisendit kehtiva standardi uuendamiseks ja ühtse terminoloogia kasutuseks.

Kohtumine toimub 11.märtsil 11.00-13.00, Telliskivis asuvas Hektor Container Hotellis (Telliskivi 62, 10412 Tallinn).

 

Päevakava:

-olemasoleva standardi lühitutvustus

-sertifikaadid ja sertifitseeritud tooted

-tooted, terminoloogia, probleemid ja ettepanekud standardi uuendamiseks.

– majatuur hotellis

 

Seminaril osalemiseks saatke palun vastav soov emaili teel info@ehrl.ee hiljemalt 6.märtsi hommikuks, kohtade arv on piiratud. Liiduvälistele külalistele on osalemise tasu 25.00eurot.

 

EHRL

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun