Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

EHRL ‘Meet & Greet’ 3

07. juuni 2018

EHRLi kolmas ‘Meet & Greet’ üritus toimub 7.juunil kell 14.00-16.00 Wildflower lounge-s vanalinnas, aadressiga Väike-Karja 1.

Külalisteks on seekordselt kohtumisel Wildflower lounge-i esindajad, kes tutvustavad paiga konseptsiooni ning virtuaaltuure pakkuv Virtual Walks juht, kes tutvustab visuaalset efekti andvat teenust, mis sobib nii hotellidele, restoranidele, turismiatraktsioonidele, muuseumidele jne. ruumide ja üldmulje paremaks edasi andmiseks online-kanalite läbi.

Lisaks tutvustab EHRL enda tegemisi ja lähikuudel toimuvaid üritusi.

//

 

EHRL third ‘Meet & Greet’ event takes place in Old Town at WildFlower Cocktail Lounge (Väike-Karja 1)  on 7th June from 14.00-16.00.

We have guests speakers from Wildflower lounge, who introduce the new concept in their bar-lounge and VirtualWalks representatives talk about possibilities how restaurants, hotels, touristic attractions, museums etc can show their rooms and buildings more visually.

In addition, we talk about our activities and events happening in following months.