Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

EHRL “Meet & Greet” üritus

23. november 2017

Head liikmed,

Alustame sel hooajal uue traditsiooniga, mis suunatud kaasliikmete võrgustiku hoidmisele ja kasvatamisele.

Sellega seoses, olete palutud EHRLi „Meet & Greet üritusele, mis toimub 23.novembril Rae Meiereis, aadressiga Dunkri 5, Tallinn. Ürituse algus kell 14.00 ning kestvus kuni 2 tundi.

 

„Meet&Greet“  ürituste formaadi eesmärk on vabamas vormis arutleda, mis on meie valdkonna väljakutsed ning saada infot, mis on meie sektori käekäiku mõjutavate ettevõtete väljakutsed ja ootused.

„Meet&Greet“ annab võimaluse kohtuda liidu liikmetega ning tugevdada ja luua uusi sidemeid. Seekord oleme palunud meie sektoriga seotud organisatsioonidel Eesti Turismifirmade Liidul ja Eesti Konverentsibürool anda lühiülevaade tegemistest, mis ergutavad turismi ja kaua oodatud konverentsi keskuse loomise hetkeseisust.

Kindlasti räägime ka EHRLi tegevustest lähiajal ja ideedest uueks aastaks. Pakume suupisteid ja meil on hea võimalus tutvuda Tallinna vanalinnas hiljuti avatud uue kohaga.

Lisaks loodame tulevikus nende kohtumistel tutvustada liidu uusi liikmeid.

Palume enda osalemisest teada anda e-maili teel info@ehrl.ee hiljemalt 20.novembriks. Kohtade arv on piiratud.

Infoks, et üritus toimub inglise keeles. Vajadusel tõlgime info eesti keelde.

///

 

Dear members,

 

We are starting with a new tradition to focus on growing our Affiliated members Network.

We gladly invite you to EHRL “Meet & Greet event“, which focuses on current topics in the hospitality industry.

 

„Meet & Greet“ event format focuses on discussions about challenges in our field and expectations of companies that have impact on our industry. The informal event concept offers members the opportunity to socialize, mingle and make new and strengthen connections. For upcoming event we have asked colleagues from ETFL (Estonian Travel and Tourism Association) and Estonian Conference Bureau to speak about actions that boost tourism and get more information about long awaited Conference Centre. In addition, we talk about EHRL´s activities and plans for the near future.  We offer coffee, snacks and opportunity to discover newly opened restaurant in Tallinn Old Town.

Hopefully introduction of new members is a part of our future Events.

EHRL Meet&Greet event takes place on 23th November, from 14.00 at Rae Meierei. Location: Dunkri 5, Tallinn.

Please keep in mind that seats are limited and RSVP latest by 20th November via e-mail info@ehrl.ee

This event is held in English. Estonian translation is provided if needed.