Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

EHRL/ Puhastusekspert/ Erasmus+: Hotellide majapidamisjuhtide arenguprogramm 2023

16. veebruar 2023

Alustame koos Erasmus + VET programmide toetuse raames ja Puhastusekperti poolt läbiviidava hotelli majapidamisjuhi/perenaise/puhastustööde juhi arenguprogrammiga, mis viib hotelli puhastusteeninduse uuele tasemele.

Programmi eesmärk on läbi kaasaegsete ja uuenduslike töövõtete (ja töövahendite) aidata juhtidel oma meeskonnas efektiivsust tõsta, pöörates samal ajal suuremat tähelepanu inimeste tervisele tööohutuse tagamisel (kemikaalide kasutus ja ergonoomika). Programmi läbinud juht on koostanud oma ettevõtte põhise arenguplaani, mille tulemuseks on efektiivsus nii ressursside kasutamisel (tööjõud, puhastusained) kui kvaliteedis (kvaliteedi hindamine). Kursusel osalejad saavad biotsiidi kutselise kasutaja pädevuskoolituse läbimise tunnistuse (nõutud, kui koristuses kasutatakse desinfitseerivaid ehk biotsiidseid aineid). Läbivaks jooneks on vajaduspõhine, säästlik koristamine.

Arenguprogrammi jooksul on võimalus sooritada Puhastusteenindaja-juhendaja tase EKR tase 4 ja Puhastustööde juht EKR tase 5.

Koolitus sisaldab 136 tundi kontaktõpet + 88 tundi iseseisvat tööd.

Koolitused algavad eestikeelsel rühmal 16.veebruaril, venekeelsel 6. märtsil ja programm lõppeb novembris 2023.