Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

EL kaubanduspoliitika seminar

08. september 2020

Head liikmed

 

Euroopa Komisjoni Eesti esindus koostöös Välisministeeriumiga korraldavad 8. septembril algusega kell 10.30 Euroopa Liidu kaubanduspoliitika seminari – Eesti ettevõtete kriisiaja väliskaubanduse väljakutsed ja võimalused. Seminar toimub Välisministeeriumi pressisaalis (Islandi väljak 1).

Üritusel tutvustab plaanitavaid muutusi  Euroopa Liidu kaubandus- ja investeerimispoliitikast Euroopa Komisjoni kaubanduse peadirektoraadi ressursi- ja kommunikatsioonidirektor Peter Sandler. Tutvustusele järgneb arutelu Eestiga seotud väljakutsetest ja lahendustest, kus osalevad Riigikogu Väliskomisjoni aseesimees Marko Mihkelson, Välisministeeriumi välismajanduse ja arengukoostöö osakonna peadirektor Jüri Seilenthal ja Eesti ettevõtete esindaja.

Arutelu juhib Euroopa Komisjoni Eesti esinduse juht Keit Kasemets.

 

Ajakava:

10.15 Kogunemine ja tervituskohv

10.30 Avasõnad

10.35 Euroopa Liidu kaubandus- ja investeerimispoliitika ülevaade – Peter Sandler, Euroopa Komisjoni kaubanduse peadirektoraadi ressursi- ja kommunikatsioonidirektor

11.00 Paneelarutelu Eesti kaubandusega seotud väljakutsetest ja lahendustest

  • Marko Mihkelson, Riigikogu Väliskomisjoni aseesimees
  • Jüri Seilenthal, Välisministeeriumi Välismajanduse ja arengukoostöö osakonna peadirektor
  • Eesti ettevõtete esindaja (kinnitamisel)

12.00 Kerge lõunasöök

 

Oma osalusest palume teatada hiljemalt 4. septembriks e-posti aadressil comm-rep-tll-rsvp@ec.europa.eu.

 

Kohtumiseni juba 8. septembril!