Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Hooajatöö seminar veebis

18. märts 2024

Lugupeetud tööandjad!

 

Politsei- ja Piirivalveameti migratsiooninõustajad kutsuvad teid 18.03.2024 alates kell 10.00  infopäevale, mis toimub MS Teams keskkonnas (videosilla vahendusel internetis ning selleks ei pea osaleja omama antud programmi). Infotund toimub eesti keeles.

Räägime infopäeval hooajatöö teemadel ning ülesse astuvad erinevad ametiasutused nagu Politsei- ja Piirivalveamet, Sotsiaalkindlustusamet, Tööinspektsioon, Maksu- ja Tolliamet. Koos püüame anda tervikliku ülevaate välismaalaste värbamise kohta hooajatöö vaates sh maksustamisest ja lepingute sõlmimisest. Ürituse ajaliseks kestuseks oleme arvestanud 4-5 tundi.

Infopäeval osalemiseks palume registreeruda siit lingilt. Registreerumine on avatud kuni 14.03.2024. Osalejate arv on piiratud.

Osalejatel palume koos osalemise sooviga saata küsimusi, mis teil välismaalaste värbamisega on tekkinud, et kohtumine oleks produktiivsem.

Juhised infohommikuga MS Teams keskkonnas liitumise kohta saadame 15.03.2024 e-posti teel.

 

Lugupidamisega,

Migratsiooninõustajad

Politsei- ja Piirivalveamet