Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Hotelli- ja restoranivaldkonna haridusteemaline ümarlaud

24. august 2023

Hotelli- ja restoranivaldkonna haridusteemaline ümarlaud toimub seekord Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor ja selleks on suurepärane põhjus.

Nimelt on valminud uus hotelli- ja restoraniettevõtluse õppekava, mille sisu pandi kokku tihedas koostöös valdkonna ettevõtjatega. Sellist sisukat koostööd haridusasutuse ja meie valdkonna ei ole varasemalt olnud ja seetõttu ootame juba põnevusega tulemusi. Kohtumisel tutvustavad õppekava Ly Hõbe ja Kadi Elmeste Mainorist. Oma mõtteid jagavad ka Killu Maidla ja Kristjan Peäske, kes seda õppekava valmimist ja koostööd sektori esindajatega eest vedasid.

Lisaks räägime ka teistest meie valdkonna hariduse uudistest – kutsehariduses on samuti hotellitenindaja õppekava uuendatud ja Tartu Ülikooli Pärnu Kolledzil on täiesti uus integreeritud õppekava, mis teeb ülemineku kutseharidusest akadeemilisse sujuvamaks ja õppija jaoks ka lihtsamaks. Anname ka kiire ülevaate sügisel toimuvatest täienduskoolitustest. Kohtumisel jääb ka aega, et sisuliselt arutleda eesseisvate väljakutsete üle ja leida ühiselt võimalikke lahendusi ja koostöövõimalusi.

Ootame osalema hotellide ja restoranide tegevjuhte, personali- ja koolitusjuhte, osakonnajuhte – kõiki, keda valdkonna areng huvitab.

24. veebruaril kl 10-11:30 EEK Mainoris, Suur-Sõjamäe 10a

Registreerimine siin: