Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

EHRL: Hotellitubade pildistamise töötuba

05. oktoober 2017

Pildistamise töötuba

 

Aeg: 5.oktoober 2017

Koht:  Hotell Sophia, Ringtee 75, Tartu

Juhendaja: Silvia Pärmann, sisustusajakirjanik ja fotograaf

Kogunemine kell 10.45, seminari kestvus 11.00- 15.00

 

Pakume EHRLi liikmetele ja väliskülalistele võimalust lihvida hotellitubade, restorani ja üldruumide pildistamise ning internetis (kodulehel, broneerimissüsteemides, sotsiaalmeedias) presenteerimise oskusi. Seminari käigus saavad osalised nii teoreetilise ülevaate kui praktilise kogemuse. Osalised saavad ise ruume pildistada ning toimub kohene fotode analüüs. Seminaril osalejad saavad võimaluse ka tutvuda hiljuti avatud hotelli Sophiaga.

Seminari juhendaja Silvia Pärmann on pikaaegne disainiajakirja Diivan ja praegu moe- ja elustiiliajakirja Mood peatoimetaja, kes töötab paralleelselt fotograafina kõikjal maailmas. Silvia eriline huvi on avalikud ruumid ja hotellid ning ta on neid pildistanud ja neist kirjutanud aastate jooksul nii reisi- kui disainiajakirjadele. Silvia on teinud reisifotokoolitusi ning osalenud oma töödega ka mitmetel näitustel.

 

Koolitusel osalemine on EHRLi liikmetele tasuta. Liiduvälistele külalistele osalemine 25.00 eurot. Osalejatel palume võimaluse korral kaasa võtta see kaamera, mida nad tavapäraselt kasutavad või kasutada kavatsevad.

Huvilistel palun registreerida oma osalemine aadressil info@ehrl.ee hiljemalt 29.septembriks. Osalejate arv on piiratud.