Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

EHRL korraldab: Kohtumine kutseeksamite ja kutsekvalifikatsiooni teemadel

30. aprill 2019

Head liikmed,

 

Anname teada, et jätkukohtumine kutsekvalifikatsiooni teemadel hindamiskomisjoni liikmete-esimeeste, õpetajatele, uue hindamisstandardi töögrupi liikmete vahel toimub 30.aprillil 2019 Tartu Kutsehariduskeskusesaadressil Kopli 1, Tartu.

Koka, kelneri ja hotelliteenindaja infoseminarid algavad kell 11.00. Infoseminarid toimuvad eraldi ruumides.

Kohtumisel räägitakse läbi uuendused koka, kelneri ja hotelliteenindaja hindamisjuhendites ning muudatused eksami korralduses, hindamises. Seminaril mängitakse võimalusel läbi ka näidiseksam lähtudes uutest hindamiskriteeriumitest.

Ootame kohtumisele koolide esindajaid, osalejaid, kes tegelevad õpilaste juhendamise-eksamiks ette valmistamisega, hindamiskomisjonide liikmeid-esimehi, töögruppide esindajaid, kutsekomisjoni liikmeid.

 

Registreerimine kuni 22.aprillini emaili teel info@ehrl.ee . Registreerimisel palun märkige ära, millisel infoseminaril soovite osaleda (kokk, kelner, hotell).

Kohtumiseni Tartus!