Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Konverents: Juht aastal 2030. Inimlik või efektiivne?

31. mai 2017

Konverentsi info

31.mail on tulemas konverents „Juht aastal 2030. Inimlik või efektiivne?“

Miks tulla osalema?

  • Uus põlvkond ootab uutmoodi juhtimist. Konverentsi esinejatega on liitunud uue põlvkonna juht ja tulevikuliider Kadri Tuisk, kes teab, mida tähendab olla üks millennialidest ja millist juhtimist millennialid ootavad. Loe Kadri artiklit millennialidest ja tule kuula teda konverentsil, kus ta  räägib visionaarsusest ja oma nõrkuste valikulisest demonstreerimisest. Ikka selleks, et saaksid millennialidega koos uut väärtust luua!

 

  • Konverentsil saad Sa väga palju iseenda ja oma organisatsiooni juhtide järelkasvu jaoks ära teha. Sa saad teada, milliste liidrivõimetega juhid toovad edu järgmistel kümnenditel ning milliseid liidrivõimeid tasub Sul endal arendada. Kuidas olla liider ja mitte kõigest juht? Vaata, loe, mõtle ja liitu 31. mail osalejatega, sest just neist teemadest me konverentsil räägimegi.

 

  • Sa saad olla esimeste seas, kes teab, milline on edukas juht aastal 2030 ja kellel on olemas väga hea tööriist – personaalne kompass – soovitud muudatuste elluviimiseks.Lisaks: Sa saad osa vähemalt 9 tunnustatud tippjuhi liidrivõimete rakendamise kogemustest (edulood ja õpikohad), Sa õpid tundma 7 liidri kompetentsi ja saad olla uue liidrivõimete mudeli loomise juures, Sa kujundad otseselt vähemalt 1 liidri (iseenda) tulevikku.

 

Lisainfo:

Sirli Jõgi

FCG Invicta OÜ

Mob: +372 568 00834

sirli.jogi@invicta.ee

www.invicta.ee