Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Koolitus EHRLi liikmetele: Praktilised näpunäited joogikaardi koostamiseks

11. veebruar 2020

Head liikmed

Alustame sel aastal uue formaadiga ehk temaatiliste koolitustega liikmetele ning esimene koolitus keskendub joogikaardile: „Praktilised näpunäited Joogikaardi koostamiseks“.

Aeg: 11.veebruar 2020, kell 11.00 – 14.00

Koht: Carpe Vinum (Poordi 3, uues Promenaadi majas, I korrus)

Teemad:

  • Peamised suunad ja juhised, kuidas kavandada õige ja müüv joogikaart
  • Juttu ei tule ainult veinist
  • Praktilised näpunäited teeninduses

Hind EHRLi liikmetele: 75eur + km. Liiduvälistele osalejatele hind 90eur+km. Grupis on kuni 12 inimest. Registreerimine läbi EHRLi info@ehrl.ee kuni 7.veebruarini.

 

Koolitaja: Sommeljee Kristel Nõmmik

Olen veini armastanud kogu oma täiskasvanu elu. Ei saa öelda, et see on minu töö, see on minu ELU:

Lõpetasin Eesti Sommeljeede Erakooli 2003. aastal sommeljee diplomiga. Olen aastast 2002 Eeeti Sommeljeede Assotsiatsiooni (ESA) liige ja aastatel 2009 kuni 2016 olin ESA President.

Veinid ja gastronoomia on minu elus väga suurt ja olulist osa mänginud juba alates aastast 1999. Aastal 2001 pärjati mind Eesti Parima Kelneri auhinnaga.

Igapäevaselt juhin ettevõtet Carpe Vinumi Veinipoed. Minu igapäeva töö on veinide valimine, koolitused, üritused ja veinireisid. Koolitaja olen veini – ja teenindusalast teadmist jaganud “riigiaparaadist” kuni koduperenaisteni! Iga koolituse läbiviimine on olnud ka minu enda jaoks uus õppimine.