Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 198 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

Kutse liidu liikmetele: Tööandjate ärikohting Maret Maripuuga

04. detsember 2019

Head liikmed

 

4.detsembril kell 10:00 kutsuvad Tööandjaid taas hommikusele ärikohtingule. Külalisesinejaks on seekord Tööinspektsiooni peadirektor Maret Maripuu, kes räägib töökeskkonnast Tööinspektsiooni pilgu läbi.

Ta teeb lühiülevaate statistikast, kui palju on neil ettevõtteid, palju neist on Tööinspektsiooni järelevalve all. Kuidas ettevõte sattub nende huviorbiiti? Mida Tööinspektsioon kontrollib? Kus juhtuvad õnnetused, kellega juhtuvad õnnetused, miks juhtuvad? Kui palju tööõnnetused maksavad? Samuti räägib Maripuu, kuhu Tööinspektsioon on arenemas.

Loomulikult on ka võimalus küsida otse peadirektorilt kõike, mis parajasti hingel.

Registreerumine meiliaadressil employers@employers.ee kuni 29. novembrini. Ärikohting toimub Eesti Tööandjate Keskliidu majas aadressil Kiriku 6.

Ärikohtingud on mõeldud Eesti Tööandjate liikmetele ja erialaliitude liikmetele, need toimuvad iga kuu esimesel kolmapäeval ja on tasuta.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun