Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Kutse liidu liikmetele: Tööandjate ärikohting Maret Maripuuga

04. detsember 2019

Head liikmed

 

4.detsembril kell 10:00 kutsuvad Tööandjaid taas hommikusele ärikohtingule. Külalisesinejaks on seekord Tööinspektsiooni peadirektor Maret Maripuu, kes räägib töökeskkonnast Tööinspektsiooni pilgu läbi.

Ta teeb lühiülevaate statistikast, kui palju on neil ettevõtteid, palju neist on Tööinspektsiooni järelevalve all. Kuidas ettevõte sattub nende huviorbiiti? Mida Tööinspektsioon kontrollib? Kus juhtuvad õnnetused, kellega juhtuvad õnnetused, miks juhtuvad? Kui palju tööõnnetused maksavad? Samuti räägib Maripuu, kuhu Tööinspektsioon on arenemas.

Loomulikult on ka võimalus küsida otse peadirektorilt kõike, mis parajasti hingel.

Registreerumine meiliaadressil employers@employers.ee kuni 29. novembrini. Ärikohting toimub Eesti Tööandjate Keskliidu majas aadressil Kiriku 6.

Ärikohtingud on mõeldud Eesti Tööandjate liikmetele ja erialaliitude liikmetele, need toimuvad iga kuu esimesel kolmapäeval ja on tasuta.