Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Meet & Greet 5

28. veebruar 2019

Head liikmed,

2019.aasta esimene Meet&Greet üritus toimub 28.veebruaril 14.00-16.00 Tallinnas, restoranis HÄRG (Maakri 21, sissepääs Tornimäe tänavalt).

Külla tulevad Anobion , Aktaprint, Bake , Marcon Holding OÜ ja räägime EHRLi lähituleviku tegemistest sh. Palun segada kampaaniast ja New Nordic Hospitality FORUMist.

 

Huvilistel palume registreerida end emaili teel info@ehrl.ee kuni 25.veebruari hommikuni, tulenevalt ruumist on seekordsel kohtumisel kohtade arv piiratud.

Kohtumiseni!

//

 

Dear members,

This years first Meet&Greet event takes place on 28th February, from 14.00-16.00 at restaurant HÄRG (address: Maakri 21, entrance from Tornimäe street).

Guest speakers for this event are from AnobionAktaprint, Bake, Marcon Holding OÜ  and we share latest news about near future events- PLEASE DISTURB campaign, New  Baltic Hospitality FORUM and more.

For participating please send email info@ehrl.ee latest by 25th February, please keep in mind that seats are limited.

Working language Estonian/English. Presentations in Estonian.

 

See you soon!

EHRL