Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Meet & Greet 6

30. mai 2019

Head liikmed,

 

EHRLi populaarne üritustesari Meet&Greet 6, toimub 30.mai kell 14.00-16.00 Kalev Spa Hotell-i uues restoranis Allee.

Seekord on külas:

GigPanel, kes räägib maailmast, kus võid palgata töötaja minutitega. Jah, töötajad on olemas! Tööampsumajandus vs tööandja mõtteviis.

Ordly.io – Ordly OÜ on majutus- ja toitlustusasutustele digitaalset platvormi arendav ettevõte. Ordly platvormi pakkudes aitame toitlustus- ja majutusasutustel lihtsasti digitaliseerida enda tegevust – menüü, majutusasutuses tubadesse müük (s.h lisamüük), reserveeringud, teenindamine, turundus, piletimüük (enda või partnerite üritustele) ja muidugi ka analüütika mille alusel tuuakse välja andmepõhiseid ennustusi. Meie eesmärgiks on aidata klientidel hoida kokku ressursse (tööjõudu, toorainet, aega, jm); turundada enda ettevõtet paremini, koguda oma ettevõtte kõigi aspektide kohta digitaalselt andmeid, neid analüüsida, teha paremaid otsuseid, optimeerida protsesse ja seeläbi saavutada ettevõtte käibe ja kasumiridadel paremaid näitajaid. Töötame pidevalt välja uusi lahendusi, mis hõlbustavad meie klientide elu ning aitavad kaasa toitlustus- ja majutusasutuste digipöörde teekonnal.

Lindström-üks juhtivaid Euroopa tekstiiliteenuste ettevõtteid, kellel on tekstiilitööstuses üle 170 aasta kogemusi.

Mount Kelvin – on nutikas hotellisüsteem, mis parandab külastajate kogemusi ja säästab raha. Intelligentsed valgustuslahendused loovad atmosfääri ja kogutud andmed lisavad väärtust ja säästavad tööaega.

Tutvume ka hiljuti taas-avatud Kalev Spa hotelliga ning räägime EHRLi tegemistest.

 

Registreerimine emaili teel info@ehrl.ee hiljemalt 24.maiks.

Kohtumiseni!

//

Dear members,

 

We happily let you know about Meet & Greet 6, which takes place on 30th May 14.00-16.00 at Kalev Spa Hotel new restaurant Allee.

Guest speakers:

Gigpanel  will talk about hiring workers in minutes. Gig economy vs employers mindset. Gigpanel.com first year in Estonia.

Ordly.io  develops a digital platform for accommodation and catering establishments, which can easily digitize their activities – menu, reservations, service, marketing, ticket sales and of course analytics based on data-based predictions.

Lindström,  Lindström is one of Europe’s leading textile service companies with over 170 years of experience in the textile industry. Rental Textile Service is a cost-effective and environmentally friendly way of dealing with the textiles you need in your business.

Mount Kelvin provides smart hotel room controls eg lighting, to enhance the guest experience plus collect data to enable the hotel to gain operational savings and upsell opportunities.

Kalev Spa Hotel has opened its doors after being renovated, so we have scheduled a tour around the house to explore new facilities. As always we talk about EHRL activities and latest news.

Everyone interested, please register via email info@ehrl.ee latest by 24th May.

See you on 30th May!