Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Meet & Greet 7

03. oktoober 2019

Head liidu liikmed

 

Järjekorras seitsmes EHRL Meet & Greet toimub 3.oktoobril 14.00-16.00 ibis Tallinn Center hotellis.

Esinejateks:

Salto Hospitality tehnoloogiline liider läbipääsusüsteemides ja juba tuntud kaubamärk Eestis, kes tutvustab muuhulgas elektroonilisi lukke hotellidele

Sound & Vision  pakub multimeedia terviklahendusi (erinevad interaktiivsed ekraanilahendused nii sise- kui välistingimustesse, vastavalt kliendi soovidele; audiolahendused nii sise- kui välistingimustesse; muusikateenus äriklientidele Spotify´lt – Soundtrack Business; lõhnaturundus)

JUNG– hotellide kaasaegsed tehnoloogilised lahendused.

Ruut OÜ– Energia säästmise võimalustest hotellide majandamisel kasutades tarkvarafirma Ruut  OÜ poolt loodud „Digitaalse Operaatori“ lahendust.

EHRLi kaasliige City TV.

Lisaks räägime EHRLi tegemistest ning toimub tutvustav majatuur.

Huvilistel palume üritusele registreerida emaili teel info@ehrl.ee hiljemalt 30.septembriks.

Kohtumiseni:)

EHRL

//

 

Dear EHRL members

We start autumn season with traditional Meet & Greet event no.7. Event takes place on 3rd October 14.00-16.00 in ibis Tallinn Center .

Presenters:

Salto Hospitality Inspiration, dedication and passion have led SALTO to become one of the world’s top five manufacturers of electronic access control systems in little more than 10 years.

Sound & Vision offers full multimedia solutions (digital signage, scent marketing and background music for companies all sizes).

JUNG– innovative technological solutions for hotels.

RUUT OÜ– Software company RUUT offers energy saving opportunities in hotel management using the digital operator solutions.

EHRL´s affiliated member City TV.

In addition we talk about activities in EHRL and have a welcome tour in the hotel.

Everyone interested, please register for the event via email info@ehrl.ee latest by 30th September.

 

See you soon.

EHRL