Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Müügijuhtimise põhimõtted ja rakendus külalislahkuse äris

04. mai 2017

Principles and Practices of Hospitality Sales Management

Müügijuhtimise põhimõtted ja rakendus külalislahkuse äris

04. ja 11.mai 2017

Üksikud lahendused või arendused ning kampaaniad võivad anda ajutist parendust ja kohalikku kergendust, kuid nende mõju raugedes oleme tihtipeale algses seisus tagasi ja võime isegi ehk avastada, et ühele probleemile korraks keskendudes oleme eiranud paari-kolme muu probleemi tekkimist mujal meie organisatsioonis.
Käiakse läbi tänase kliendi ostuprotsess ja temale suunatud lisamüügivõimalused, mis eeldab, et tunneme klienti tarbijana vähemalt sama hästi kui ta ise.
Sonja Haaksluoto on Haaga-Helias õpetamisele eelnevalt töötanud aastaid nii hotellimajanduses kui online reisibüroos ja seda väga mitmes erinevas rollis. Hetkel on ta lisaks õppejõu ja koolitaja ametile ka Soome Hostelite Assotsiatsiooni nõukogu liige.

Vaata lisa siit