Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Praktiline Google AdWordsi seminar

11. mai 2017

Pakume EHRL-i liikmeshotellidele ja -restoranidele võimalust osaleda tasuta Praktilisel Google AdWordsi seminaril. Seminar toimub 11.mai 10.30-12.00, vajalik eelregistreerimine, kohtade arv piiratud. Palume kaasa võtta ka sülearvuti, et koheselt rakendada saadud teadmisi.

Seminarist lähemalt:

Google AdWords kontodes tehtud auditide andmed on näidanud, et enamikel juhtudel oleks samade müügitulemuste juures võimalik keskmiselt säästa 20-30% Google reklaamikuludest. Tihti on näha ka kasutamata võimalusi tulu suurendamiseks.

Seminaril jagatakse praktilisi teadmisi, kuidas digiturunduse eest vastutajad saavad vältida vigu, hinnata oma AdWords kampaaniate kvaliteeti ning rakendada kasutamata potentsiaali tulemuste tõstmiseks ja kulude langetamiseks. Kui võtad arvuti kaasa, saad seminari jooksul käsitletavad punktid enda ettevõtte AdWords kontos üle vaadata ning spetsialistidelt abi ja nõuandeid küsida.

Seminar on mõeldud eelkõige juhtidele, kes igapäevaselt AdWords kontode haldusega ei tegele, kuid soovivad hinnata selle kanali efektiivsust ja potentsiaali.

Seminari viib läbi Holini. Holini on Google AdWords ja Google Analytics haldamisega tegelev agentuur. Keskmised ning suured ettevõtted pöörduvad Holini poole eesmärgiga oma äri kasvatada tänu targale andmete analüüsile ning kvaliteetsetele Google reklaamikampaaniatele.

Registreerimine siit

Seminari toimumiskoht: Spring Hub, II korrus, Pärnu mnt 148, 11317 Tallinn (vaata kaarti)

Parkimine: Hoone ees või Pärnu mnt 137 Europark parklas. 1h tasuta ning edasi 0,5 €/30 min

Lisaküsimuste korral palun pöörduge Andres Ruuli poole- andres@holini.com või telefonil 372 53 449 295.