Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Välisministeeriumi ekspordiklubi – kohtumine esinduste juhtidega

22. august 2023

Eesti välisesinduste juhid kogunevad traditsiooniliselt augusti lõpus Tallinnasse, et arutada möödunut ja seada sihik uueks hooajaks. Äridiplomaatia on välisministeeriumi üks prioriteetidest ja rõõmuga kutsutakse ettevõtjaid ja partnereid välisministeeriumi ekspordiklubi üritusele suursaadikutega kohtuma.

Ekspordiklubi kohtumine toimub 22. augustil, kell 17:30 – 20:00 Arhitektuurimuuseumis (Ahtri 2, Tallinn).  Kavas on kiirkohtingu formaadis ettevõtjate kohtumised saadikutega ja mitmeid üllatusi.

Arvestades ürituse kellaaega ja ekspordiklubi vabamat õhustikku, pakutakse headele partneritele ka kerget õhtusööki.

Kuna ettevõtjate huvi saadikutega kohtumiseks on olnud alati väga suur, siis palutakse registreerida ennast hiljemalt 11. augustiks SIIN.

Selleks, et kiirkohtumised saadikutega läheksid sujuvalt ja kõigil osalejatel oleks võimalik enda huvidest rääkida, siis palun valige kutses saadikud, kellega te kindlasti soovite kohtuda.

Lisainformatsiooni saamiseks kirjutage aadressile aridiplomaatia@mfa.ee 

Aeg: 22. augustil kell 17:30 – 20:00
Koht: Arhitektuurimuuseum (Ahtri 2, Tallinn)