Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Veebide ja mobiilirakenduste ligipääsetavuse tasuta koolitusseminarid arendajatele detsembris 2019

03. detsember 2019

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium kutsub huvilisi osalema praktilisel Veebide ja mobiilirakenduste ligipääsetavuse koolitusseminaril arendajatele, mis toimuvad järgmistel kuupäevadel Tallinnas:

19.11.2019 Swissotel (kohad täis)

03.12.2019 Nordic hotel Forum

10.12.2019 Metropol SPA hotel

Palun saatke kutse edasi kolleegidele ja arenduspartneritele, kes tegelevad teie asutuse veebilehe või mobiilirakenduse arendamisega.

Enne registreerumist palun kindlasti tutvuda koolitusseminari sisu ja päevakavaga. Samuti vaadake palun sisust üle vahendid, mis peavad koolitusseminaril kaasas olema.

Koolitusseminarile registreerimine. Registreerimisel valida sobiv kuupäev osalemiseks.

 

Tegemist on praktilise koolitusseminariga arendajatele, mis toimub eesti keeles ja on osalejatele tasuta.

 

Üritust korraldab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium koostöös Riigi Infosüsteemi Ametiga Euroopa Liidu struktuuritoetuse toetusskeemist “Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine” Euroopa Regionaalarengu Fondi rahastusel. Infopäeva aitab läbi viia Publicon OÜ.