Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Veebiseminar „Fotod ja autoriõigus tänapäeva visuaalses ja virtuaalses maailmas

17. jaanuar 2024

Patendiamet korraldab 17. jaanuaril veebiseminari „Fotod ja autoriõigus tänapäeva visuaalses ja virtuaalses maailmas“, kuhu ootame kõiki, kes puutuvad kokku autoriõiguse küsimustega.

Millest seminaril räägime? Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna – maailm on muutumas üha visuaalsemaks ja virtuaalsemaks ning see toob kaasa suureneva fotode kasutamise väljaannete, tekstide, kodulehtede ja sotsiaalmeediapostituste ilmestamiseks. Kust saada võimalikult vähese vaevaga sobiv foto, mida võiksin kasutada ilma foto autori õigusi rikkumata? Kuidas saan kaitsta enda kui autori huve, kui veebis olevaid fotosid on nii lihtne kopeerida?

Nendel teemadel jagab oma teadmisi ja soovitusi Ellex Raidla Advokaadibüroo nõunik Mari Must.

Täpsem info ja registreerimine: https://www.epa.ee/veebiseminar-fotod-ja-autorioigus-tanapaeva-visuaalses-ja-virtuaalses-maailmas-0