Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Veinimess 2024

04. aprill 2024

Eesti Sommljeede Assotsatsiooni poolt korraldatud Veinimess tähistab käesoleval 2024. aastal oma kümnendat juubeliaastat ja toob 4.–5. aprillil Kultuurikatlasse kokku tähtsamad veinide maaletoojad ja -valmistajad ning veinisõbrad ja -profid lähemalt ning kaugemalt.

ESA pakub EHRL liikmetele võimalust soetada veinimessi piletid soodsama hinnaga läbi Piletitasku keskkonna.

Pilet üheks päevaks 20 €, EHRL soodushind 15 € ja pilet veinimessi mõlemaks päevaks: 30 €, EHRL soodushind 25 € Pileti soetamisel palume kasutada sooduskoodi: VeinimessEHRL

Juhul, kui soovite soetada Veinimessi pileteid suuremas koguses ja tasuda ülekandega, siis palun saata vastav palve koos arveks vajalike detailidega e-postile: info@piletitasku.ee
Palume kirjas kindlasti ära märkida oma EHRL liikmelisus.

Veinimessi kohta leiate rohkem infot kodulehelt Veinimess.ee ja Veinimessi FB sündmuse lehelt SIIN!
Tegemist on suurepärase võimalusega ennast ning oma personali koolitada ja premeerida kahe põneva päevaga 10.Veinimessil!