Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Wendre AS

Linn: Pärnu
Aadress: Lina 31, Pärnu
Telefon: +372 4490701, +372 449 0770
Email: info@wendre.com , Balticsales@wendre.com
Koduleht: www.wendre.com

Tänaseks on Wendre Group üks suurimaid magamistarvete tootjaid Euroopas. Kontserni tootmisüksused Eestis ja Poolas mis omavad tootmisvõimsust aastas 18 miljonit tekki ja patja ning 600 000 voodit ja madratsit.

Wendre Groupil on aastakümnete pikkune kogemus parimate magamislahenduste pakkumisel hotellidele, laevadele ja avalikule sektorile. Ettevõtte juured ulatuvad aastasse 1935 ja tänaseks on tootmisvalikus patju, tekke, madratseid ja voodeid, mis vastavad kõige kõrgematele nõudmistele.

Wendre Groupile kuulub kolm kaubamärki: Wendre, Familon ja Geska, mis pakuvad erinevaid magamistarbeid erinevatele sihtrühmadele ja turgudele. Lepinguliste/äriklientide projekte arendatakse ka ettevõtete enda kaubamärgi jaoks.

Baltikumi müügijuht Raul Palis, tel +372 51919500, raul.palis@wendre.com

Wendre Tehasepood asub Pärnus aadressil Lina 31. E-pood on leitav aadressil www.wendre.ee