Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 198 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

Hotellid: aastavahetusel külastas Eestit mõõdukalt enam Vene turiste

TALLINN, 22. jaanuar, BNS – Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu (EHRL) juhatuse esimehe Verni Loodmaa arvates võis möödunud aasta lõpus ja käesoleva aasta alguses Eestit võrreldes varasema aastaga külastada hinnanguliselt 5 kuni 10 protsenti enam Vene turiste.

“Traditsiooniliselt aasta lõpus ja uue aasta alguses venelased Eestit külastavad ja eks ka linnapildis oli neid näha,” ütles Loodmaa BNS-ile. Samas rõhutas ta seda, et täpsed numbrid pole praegu veel selgunud.

Küll avaldas Loodmaa lootust, et võrreldes eelmise aastaga võis siiski näha mõõdukat kasvu. “Ma usun, et see tõus võiks olla 5 kuni 10 protsendi vahel,” lisas ta.

Seejuures märkis hotellide liidu juht, et tippaegadest jäädakse endiselt üsna kaugele. “Arenguruumi on piisavalt ja vajadust oma müügitööd ka Venemaal jätkuvalt edasi teha,” tõdes ta.

Olulise murekohana tõi Loodmaa välja ka selle, et Soome turistide osakaal on vähenenud. “Seda oleme näinud eelmise aasta pea kõikidel kuudel ja see on kindlasti suund, kus Eesti turismiasjalised peavad oma müügitööd oluliselt aktiviseerima,” märkis hotellide liidu juht, kelle sõnul on Soome turistide olulisus Eesti turismis väga tuntav.

Tallinna toimetus, +372 610 8823, majandus@bns.ee

Baltic News Service

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun