Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Algas avalduste vastuvõtt SEB Kasvuprogrammi

 

Alanud on vastuvõtt kuuendasse SEB Kasvuprogrammi hooaega. Koostöös Euroopa Innovatsiooniakadeemiaga loodud kasvuprogrammi ootame ambitsioonikaid ettevõtteid, kes soovivad leida uusi kasvumudeleid ja areneda turu üldisest rütmist oluliselt kiiremini. Olgu väljakutseks toodete ja teenuste digitaliseerimine, uutele turgudele laienemine või mõni muu ettevõttele kasvu toov suund.

Kasvuprogrammi valitakse korraga kuni 15 ettevõtet, kes koolitajate Alar Kolk’i ja Jeff Abbot’i abil aidatakse personaalse tegevusplaanini, mille abil ettevõte astub juba kolme kuni kuue kuu jooksul oma äritegevuses sammu edasi. Osalejad peavad arvestama, et kohtutakse viiel tööpäeval kell 9.30st kuni 17. Palume kindlasti arvestada ajalise panusega lõpuesitluste ja kodutööde jaoks kõikide sessioonide vahel.

Programmis osalemise kulud tasub SEB, aga programmi lõppedes palume ettevõttel teha annetus noorte ettevõtlikkuse toetuseks Junior Achievement’ile. Lähemalt: http://www.ja.ee.

Lisaks on ettevõttel võimalus osaleda digitaalses kasvuprogrammis, kus osalejaid toetab uudne, tehisintellektil põhinev ärimentor Growby ning see programm on ingliskeelne.

Kasvuprogrammi olulised kuupäevad:

4.september – Kasvuprogrammi tutvustav avaüritus SEB Innovatsioonikeskuses

Programmi sessioonid toimuvad kella 9:30-17:00ni viiel korral:

  1. oktoober – „Kuidas kasvada 10x ?“ Alar Kolk
  2. oktoober – „Kuidas disainida klienti ja turgu?“ Alar Kolk
  3. november – „kuidas disainida uusi tooteid ja teenuseid?“ Alar Kolk
  4. november – „Kuidas suurendada käivet nii, et kulud ei kasva? Jeff Abbot
  5. detsember – „Kuidas luua innovatsiooni toetav organisatsioonikultuur?“ Jeff Abbot

Iga sessiooni käigus saavad ettevõtted personaalset nõustamist enda tegevusplaani kohta.

Rohkem infot ja registreerimine: https://www.seb.ee/ariklient/kasvuprogramm

Avaldusi programmiga liitumiseks ootame hiljemalt 11. september