Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 198 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem

Head turismiasjalised

 

 

Edastame olulise info turismireiside peatamise kohta Hiinas seoses koroonaviiruse levikuga.

 

Hiina kultuuri- ja turismiministeerium peatas seoses koroonaviiruse levikuga alates 24. jaanuarist kodumaised ja väljaminevad turismireisid. See toob kaasa ka hotellide, turismiatraktsioonide jt ettevõtete tegevuse ajutise peatamise.

Lisaks on Hiina reisiettevõtjate liit (China Association of Travel Services) 26. jaanuaril saatnud reisiteenuste pakkujatele “avatud kirja soodustingimuste kehtestamise kohta Hiina turistidele koroonaviiruse kopsupõletiku leviku tõkestamiseks”.

Selles kirjas teatatakse, et Hiina reisibürood reageerivad aktiivselt ja tagastavad täielikult maksed veel osutamata jäänud pakettide eest. Samuti väljendatakse selles sarnaste meetmete ootust asjaomaste välismaiste reisiteenuste pakkujate poolt.

Täpsem info juuresolevates Hiina kultuuri- ja turismiministeeriumi ning Hiina reisiettevõtjate liidu teatistes.

Teatis 1Teatis 2

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun