Eesti Hotellide ja Restoranide Liit

Hotelli- ja restoranimajandusega tegelevate füüsiliste ja juriidiliste isikute ühiskondlik, vabatahtlik, demokraatlikel põhimõtetel tegutsev tööandjate esindusorganisatsioon.

Liidu põhisuunad Põhikiri

EHRL liikmed

Eesti Hotellide ja Restoranide Liitu kuuluvad kõik peamised turutegijad, liikmeskonna moodustavad 198 liiget.

Loe edasi

Tärnisüsteem

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Tärnisüsteem
Blogi

Infoks: Piiril pabersertifikaadi puudumise probleemid ja lahendused – import ja eksport

01. aprill 2020

Maaeluministeerium teavitab, et Euroopa Komisjonilt on tulnud info COVID-19 olukorraga seotult peamiselt impordil esinenud probleemide kohta, kui logistilistel põhjustel oli raskusi esitada piiripunktis paberkandjal originaalsertifikaati.

Euroopa Komisjon saatis EL-välistele kaubanduspartneritele ja saatkondadele teavituse, et import EL-i võib ajutise kriisiolukorra meetmena toimuda ka originaalsertifikaadi koopia alusel järgmistel tingimustel:

Kui EL- välisel riigil on juurdepääs EL süsteemile TRACES, https://webgate.ec.europa.eu/tracesnt/ecas-login, siis selle süsteemi kaudu;

Kui EL- välisel riigil ei ole TRACES juurdepääsu, siis välisriigi pädeva asutuse meililt peab sertifikaadi koopia saatma otse piiripunkti meiliaadressile, mis on olemas Euroopa Komisjoni (DG Sante) kodulehel

EL (Euroopa Komisjon) on palunud välisriikidel peegeldada neid meetmeid, sest teatavasti ka EL eksportijatel on olnud originaalsertifikaadi esitamisega probleeme.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Lähemalt Nõustun