Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

EHRLi projekt: Hotellide ja restoranide puhtuse-, tervise turvalisuse juhendite koostamine ja rakendamine

Hotellide ja restoranide puhtuse-, tervise turvalisuse juhendite koostamine ja rakendamine

Projekti eesmärk: Toetada majutus- ja toitlustussektorit puhtuse-, puhastamise ja tervise turvalisuse alase teabe ja materjalidega tulenevalt COVID-19 viirusnakkuse ennetamise ja käsitlemise nõuetest.

Toetuse summa: 13 112.00 eurot

Kirjeldus: Projekti perioodi jooksul  21.05.2020- 31.12.2020 valmivad sektorile suunatud teemakohased materjalid (juhised, infogrammid, KKK-d, parimad praktikad Eestist ja väljastpoolt, webinarid ning spetsialistide soovitused).

Tulemus: Projekti käigus valmivad hotellidele, restoranidele, konverentsikorraldajatele jt. sektoris tegutsejatele põhjalikud tegevusjuhised puhtuse ja külastajate tervisele turvalist keskkonda pakkuval teemal. Lisaks korraldatakse ettevõtjatele teemakohaseid webinare ja koolitusi, mis on järelvaadatavad. Liidu liikmeteni tuuakse naaberriikide vastava valdkonna hea praktika ja sotsiaalsed normid, et külastajad tunneksid end turvaliselt. Projekti käigus valmivad olulistele alamteemadele suunatud kokkuvõtlikud graafilised infogrammid.

 

Projekti toetab EAS läbi Euroopa Regionaalarengufondi.