Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

HSU

Eestis hakkas 2.maist 2011 kehtima uus üle-Euroopaline tärnisüsteem Hotelstars Union. (HSU)

Alates 2010.a. algusest on Euroopas käivitatud Hotelstars Union, mille eesmärgiks on luua Euroopa ühine tärnisüsteem, et aidata klientidel paremini orienteeruda ning ootuspärast kvaliteeti hotellides saada.

Hotelstars Unioni asutasid 2009. aastal Hotreci (Hotellide, restoranide ja kohvikute katuseorganisatsioon Euroopas) egiidi all Austria, Tšehhi Vabariik, Saksamaa, Ungari, Holland, Rootsi ja Šveitsi hotellide liidud. Lisaks antud riikidele kuulub Hotelstars Unioni veel Belgia, Taani, Eesti, Kreeka, Läti, Leedu, Luxsenbourg, Malta, Liechtenstein, Sloveenia.

HSU-s on hetkel kokku 17 Euroopa riiki.

Osalevates riikides tagab selline partnerlus ühtlustatud hotelliliigituse ühisnäitajate ja -toimingute alusel.

Täiendavaks infoks jälgi kodulehte ning uue tärnisüsteemi kohta loe lähemalt Hotelstars.eu lehelt.

Logo kasutuamise õigused:

Hotelstars Unioni logo on õigus kasutada ainult Hotelstars Unioni tärnissüsteemi järgi atesteeritud hotellidel. Logo võib kasutada ainult sihtotstarbelisel eesmärgil.

WELCOME TO THE HOTELSTARS UNION!