Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

HotelTime International s.r.o.

Linn: Praha (Tšehhi)
Aadress: Vinohradska 1899/112, 13000 Praha
Telefon: +372 55625629
Email: info@hoteltime.com
Koduleht: www.hoteltime.com

HotelTime on pilvepõhine professionaalne hotellitarkvara – HotelTime PMS (property management system), sobib igat tüüpi hotellidele, hostelidele, apart-hotellidele ja muu majutusettevõtele. Pakume täislahendust hotellidele, restoranidele, SPAAdele, konverentsikeskustele.
HotelTime platvormil on hotellitarkvara , restoranitarkvara – Vento, konverentsimoodul – Confero ja SPAA programm – Libero kõik nad moodustavad ühtse keskkonna, samuti on võimalik need kasutada nagu stand alone tootena. Lisaks on ka Housekeeping app, ja E-Concierge moodulid
HotelTime on tänapäevane, paindlik, kasulik ja hinnasõbralik lahendus hotellidele, restoranidele, SPAAdele. HotelTime pidevalt areneb, ta on alati up to date ja  suurepärase tehnilise toega.