Eesti Hotellide ja Restoranide Liit on suurim külalislahkuse valdkonnas tegutsev erialane ettevõtjate liit.

Seisame selle eest, et ettevõtluskeskkond käiks ajaga kaasas ka meie äride poolt vaadatuna, et meie liikmed oleksid hästi informeeritud valkonda puudutavatest õigusnormidest ja inimesed, kes meie ärides töötavad, oleksid hoitud ja hinnatud ning saaksid oma oskusi ja teadmisi pidevalt edasi arendada.

Hea lugeja,

Siia lehele koondame kasuliku info, lingid, videod, koolituste info ja salvestused, teiste riikide praktika ning muu olulise seoses COVID-19 ja puhtuse turvalisuse teemadel. Teemade nimekiri täieneb ajas.

EHRLi juhendid ja materjalid

Kasulikud lingid ja info

Koolitused/Webinarid

EHRLi webinarid: Puhtus ja turvalisus hotellides ja restoranides uues normaalsuses (21.10 ja 22.10). Webinari salvestus on järelevaadatav SIIT.

 

 

EHRLi webinar: Baaskoolitus COVID-19 nakkuse ennetamiseks ja käsitlemiseks majutus- ja toitlustusettevõttes. (03.12.2020) Salvestus on järelevaadatav SIIT.

Koolituse jaoks valminud KKK (Korduma kippuvad küsimused), millele vastab Terviseamet (04.12.2020 seisuga) Dokument asub SIIN.

Tervise turvalisuse HEA TAVA hotellis ja restoranis 

 

Projektid

Projekt: Hotellide ja restoranide puhtuse-, tervise turvalisuse juhendite koostamine ja rakendamine (21.05.2020- 31.12.2020) Täpsem info SIIN